Společnost

Zkušenosti z naší skupiny pro váš úspěch

hubergroup je sdružení 40 firem působících po celém světě.
 
Jako přední výrobce tiskových barev, máme dlouholeté zkušenosti také ve výrobě a vývoji tiskových laků, vlhčících přípravků a tiskových pomocných materiálů.
 
Nabízíme kvalitní, často indiviuální řešení pro tiskové aplikace s rozmanitými potřebami našich zákazníků po celém světě. K tomu nám slouží více než 150 poboček po celém světě, prodejních kanceláří, dealerů a zástupců.
 
Více než 3600 odborníků a specialistů umožňují roční produkci více než 340.000 tun tiskařské barvy.
 
Jsme již více než 250 let rodinná společnost, která neustále definuje nové standardy kvality prostřednictvím intenzivního výzkumu a vývoje a udržuje svou vedoucí pozici na trhu v oblasti ofsetového tisku a tisku obalů.
 
Kromě vynikající kvality, výkonu a odolnosti našich barev, oceňují renomované polygrafické firmy po celém světě naše související služby.
 
"Víc než jen barva" není jen reklamní slogan. Spíše, to určuje myšlení a jednání každého zaměstnance, s cílem poskytnout vám nejlepší nabídku a nejvíce inovativní řešení a služby.

 

 

Nemůžete najít výrobek?

pokud jste nenašli konkrétní výrobek, je množné, že překlad do českého jazyka ještě nebyl dokončen. Vyhledejte požadovaný výrobek na stránkách naší mateřské společnosti v anglickém jazyce. Omlouváme se za tuto nepříjemnost.

/br

otevři hubergroup.de v novém okně

hubergroup e-shop

Vzorníky a mnohem více  - vše objednejte online!

Navštivte náš nový e-shop reklamního zboží, vzorníků a mnoha dalšího. Objednávejte online.

hubergroup Shop

Product Image

ACRYLAC SPECIAL

Laky z řady ACRYLAC SPECIAL byly vyvinuty pro speciální aplikace, které nejsou běžné při každodenním lakování. Tato řada laků pokrývá širokou škálu laků pro neobvyklá použití, od protiskluzového až po Xeroxu odolný lak.

Více…
Product Image

Gecko Frontal Uni

Gecko Frontal Uni je vysoce univerzální série barev na bázi rozpouštědel pro širokou škálu aplikací vrchním tiskem

Více…
Product Image

NewV set

Tato UV ofsetová barva je určena pro použití na savé substráty a pro široký rozsah komerčních tiskovin a produktů.

Více…